Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Drzewko dla szczęśliwych rodziców

Dodał: administrator Data: 2019-10-11 08:57:50 (czytane: 1044)

Po raz kolejny władze samorządowe gminy Nowy Korczyn postanowiły uczcić pojawienie się na świecie dzieci z terenu gminy. W dniu 8 października 2019 r. miało miejsce uroczyste przekazanie sadzonek drzew z imionami dzieci urodzonych w bieżącym roku oraz w ostatnim kwartale roku ubiegłego.

Na uroczystość tę zaproszono rodziców 58 dzieci. Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn w asyście Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzaty Wesołowskiej oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Kazimiery Gołdyn wręczył sadzonki dębu złocistego przybyłym członkom rodziny.
- Cieszę się, że tak wiele dzieci rodzi się w naszej gminie. Chcielibyśmy je powitać wśród społeczności lokalnej i wręczyć symboliczny prezent – drzewko, by wraz z tym drzewkiem rosły, rozwijały się oraz by były chlubą dla rodziców – powiedział burmistrz.

Zdjęć w galerii: 33

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Uwaga! Obowiązek segregacji dla wszystkich

Informujemy Państwa, że począwszy od dnia 6 września 2019 r. istnieje ustawowy obowiązek zbierania w sposób selektywny powstałych...