Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Drodzy Mieszkańcy Gminy Nowy Korczyn!

Dodał: administrator Data: 2022-05-13 21:35:48 (czytane: 272)

Na początku mej drogi samorządowej deklarowałem chęć spotkań i wzajemnych kontaktów z mieszkańcami przynajmniej raz w roku. Okres pandemii przekreślił ten terminarz więc nie mogliśmy się spotykać od 2020 roku - tak jak bym sobie tego życzył.

Ceniąc sobie przede wszystkim bezpośrednie relacje z Państwem bardzo się cieszę, że udało nam się zorganizować spotkania w 24 sołectwach - w tym roku. Spotkania te to dla mnie bardzo ważny czynnik motywujący mnie do dalszej pracy. Bolączki moich Mieszkańców są mi bardzo bliskie i wyznaczają kierunki działania mojej pracy.
Zapoznałem się z problemami mieszkańców, potrzebami związanymi m.in. z remontem infrastruktury oraz oczekiwaniami odnośnie działań administracji lokalnej. Odbyte dyskusje były bardzo merytoryczne, będą wyznaczać kierunki moich działań i  samorządu nowokorczyńskiego.
Dziękuję, że znaleźliście Państwo czas na spotkania ze mną, niewątpliwie są one inspiracją do dalszej mojej pracy w celu poprawienia jakości życia mieszkańców, rozwoju naszej gminy i pomocy w każdej nawet najmniejszej sprawie – ponieważ dla Was jestem!

burmistrz2.jpg

Zobacz także

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - obowiązkowe składanie deklaracji do 30.06.2022r.

Dodane: 2022-06-27 10:53 - Komentarze  (0)  czytane (615)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy