Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

,,Czerwony Kapturek’’ – przedstawienie teatralne Rodzice-Dzieciom

Dodał: administrator Data: 2018-07-05 11:06:44 (czytane: 762)

W dniu 13 czerwca 2018r. do Punktu Przedszkolnego w Nowym Korczynie zawitał niezwykły teatr. W rolę aktorów wcielili się rodzice dzieci wystawiając bajkę pt.: „Czerwony Kapturek”.

Bajka dedykowana była dla naszych milusińskich z okazji Dnia Dziecka. Przez kilka tygodni aktorzy – rodzice spotykali się na próbach teatralnych, pieczołowicie ćwicząc swoje role, samodzielnie przygotowując kostiumy i bajkową dekorację do występu. Wszystko odbywało się w wielkiej tajemnicy, aby zrobić niespodziankę dzieciom. Można sobie wyobrazić jakie było zaskoczenie, gdy dzieci zobaczyły swoich rodziców w roli aktorów.
Jeśli chodzi o samych aktorów, to mieli z tego powodu malutką tremę i odczuwali ją zdecydowanie mocniej niż ich kilkuletnie pociechy. Dzieci uważnie słuchały, oglądały przedstawienie i z wielkim zaciekawieniem śledziły losy głównej bohaterki. Bajka wszystkim się podobała, o czym świadczył śmiech przedszkolaków oraz gromkie brawa.
Słowa uznania dla wszystkich „aktorów" wyraził Pan Wójt Paweł Zagaja. Gratulacje złożyła również Pani Dyrektor Małgorzata Stefańska.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy brali udział w przedstawieniu za zaangażowanie, trud włożony w przygotowanie przedstawienia oraz niezapomniane wrażenia.

Agnieszka Kowalska

Zdjęć w galerii: 21

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Opłaty i terminy uiszczania opłat

Na terenie Gminy Nowy Korczyn od 1 lutego 2019 obowiązują następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami ...