Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Blisko 600 tysięcy złotych na drogi gminne

Dodał: administrator Data: 2021-11-23 09:41:03 (czytane: 229)

W dniu 27 października 2021 roku Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja, przy kontrasygnacie Skarbnika Miasta i Gminy, Joanny Parlak, podpisał umowę z Wojewodą Świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem, na dofinansowanie przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Nowy Korczyn.

promesa2021.jpg

Dzięki staraniom Burmistrza, Gmina Nowy Korczyn otrzymała środki finansowe na przebudowę dróg gminnych. Dotacja celowa przekazana z Budżetu Państwa  opiewa na kwotę 596 tysięcy złotych i została przyznana na zadania związane z usuwaniem zdarzeń o charakterze klęski żywiołowej w infrastrukturze technicznej, które wystąpiły w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 r.
W ramach tych środków wykonana zostanie przebudowa drogi gminnej Kawęczyn – Radła o dł. 400 mb oraz drogi wewnętrznej w Czarkowach o dł. 689 mb.

Zobacz także

Informacja o XXVI sesji Rady Miejskiej w Nowym Korczynie

Dodane: 2021-12-01 16:16 - Komentarze  (0)  czytane (161)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Oferta pracy

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie zatrudni pracownika na stanowisko sortowacz...