Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2016

Dodał: a.nowak Data: 2016-02-01 11:23:54 (czytane: 2217)

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Busku Zdroju informuje, że w porozumieniu z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy prowadzi w 2016 roku XIV Edycję Ogólnokrajowego Konkursu pn. „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w procesie pracy w gospodarstwach rolnych oraz wyłonienie gospodarstw mających osiągnięcia we wdrażaniu tych zasad. Konkurs ma charakter ogólnokrajowy i przebiega w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim oraz centralnym. Udział w konkursie mogą brać osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą.

Podczas przebiegu etapu regionalnego, który trwa do 20.05.2016 roku osobą koordynującą konkurs w PT KRUS w Busku Zdroju jest Pan Marcin Molisak – 41 370 84 18.

Gospodarstwa należy zgłosić do PT KRUS w Busku Zdroju w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.03.2016 roku.

>> Regulamin konkursu
>> Zgłoszenie do konkursu

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.156.34

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Opłaty i terminy uiszczania opłat

Na terenie Gminy Nowy Korczyn od 1 lutego 2019 obowiązują następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami ...