Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Babciom i Dziadkom!

Dodał: administrator Data: 2019-02-26 08:36:28 (czytane: 483)

Bardzo uroczyście jak co roku obchodzono Dzień Babci i Dziadka w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Korczynie. Do tej ważnej uroczystości wszyscy uczniowie klas 0-III oraz dzieci z grup 5-letnich „a” i „b” przygotowywali się już od dłuższego czasu.

Każda z grup pod bacznym okiem wychowawców przedstawiła program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Babcie i Dziadkowie bardzo chętnie przyjęli od swoich wnucząt zaproszenie i licznie przybyli do szkoły.
          Gości powitała pani Dyrektor Szkoły Barbara Karnawalska. Głos również zabrał Burmistrz Nowego Korczyna Pan Paweł Zagaja, który złożył gościom serdeczne życzenia. Dla seniorów wspaniale zatańczył i zaśpiewał zespół taneczny „Wianeczek”.  Występ dzieci bardzo się wszystkim podobał i został nagrodzony gromkimi brawami.
           Po części artystycznej dzieci złożyły swoim Babciom i Dziadziusiom życzenia i wręczyły im przygotowane przez siebie prezenty- laurki i koszyczki z kwiatami. Nie obyło się przy tym bez wzruszeń i łez. Na uroczystości byli obecni rodzice niektórych dzieci. To oni dla zaproszonych gości przygotowali poczęstunek w postaci rozmaitych ciast i słodkości oraz gorącej herbaty i kawy.


Zdjęć w galerii: 60

Zobacz także

Nabór na wolne stanowiska pracy

Dodane: 2019-05-13 19:56 - Komentarze  (0)  czytane (340)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wolne miejsca na montaż instalacji solarnych

W związku z realizacją projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na domach prywatnych w gminach Wiślica, Nowy Korczyn,...