Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ankieta na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) jako kwalifikacja do „Profilaktyki 40 PLUS”

Dodał: administrator Data: 2022-06-07 14:19:05 (czytane: 98)

Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Korczynie informuje, iż w celu uzyskania e-skierowania do programu "Profilaktyka 40 Plus" koniecznym jest wcześniejsze udzielenie odpowiedzi na szereg pytań zawartych w tzw. ankiecie na Internetowym Koncie Pacjenta lub udzielenie odpowiedzi konsultantowi (na pytania zawarte w ankiecie) za pośrednictwem infolinii Domowej Opieki Medycznej pod numerem telefonu: 22 735 39 53.

Wiele chorób, zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, nie daje niepokojących objawów. Dzięki badaniom diagnostycznym można je wykryć na wczesnym etapie i uniknąć długotrwałego leczenia.  

Po wypełnieniu ankiety zostanie wygenerowane e-skierowanie. Aby wykonać określony pakiet badań, należy zgłosić się z dowodem osobistym do placówki, która realizuje program. Wyniki badań będą dostępne na IKP lub w miejscu, w którym przeprowadzono badania.  

Osoby, które nie korzystają z IKP, mogą uzyskać e-skierowanie na badania za pośrednictwem infolinii Domowej Opieki Medycznej (DOM) pod numerem telefonu 22 735 39 53.

Najważniejsze informacje o programie „Profilaktyka 40 PLUS” można znaleźć na stronie www.gov.pl/profilaktyka.

Do pobrania
  >> Ankieta na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) jako kwalifikacja do „Profilaktyki 40 PLUS”

Zobacz także

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - obowiązkowe składanie deklaracji do 30.06.2022r.

Dodane: 2022-06-27 10:53 - Komentarze  (0)  czytane (612)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy