Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

A Mikołaj pędzi...

Dodał: a.nowak Data: 2018-12-14 09:06:25 (czytane: 950)

W dniu 6 grudnia dzieci z klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Korczynie uczestniczyły we wspaniałej zabawie mikołajkowej w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie.

Wcześniej uczniowie brali udział w konkursie zorganizowanym przez Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.  W nagrodę za poprawne rozwiązanie krzyżówki dzieci zostały zaproszone na znakomitą imprezę.

 mikolaj_sk_2.jpg

mikolaj_sk_3.jpg 

mikolaj_sk_4.jpg 

Obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Krawiec Niteczka”, zwiedziliśmy wystawę „Bajkowy Świat” oraz „Krainę Soria Moria”. Nasi uczniowie uczestniczyli też w warsztatach, gdzie przy pomocy śnieżynek, wykonywali kartki świąteczne i udekorowali aromatyczne pierniczki. Uczestników spotkania odwiedził oczywiście  Koziołek Matołek, a dzieci z wychowawczyniami p. J. Kruk i p. H. Stulak radośnie bawiły się przy nastrojowej muzyce, otrzymały też prezenty od  św. Mikołaja.

mikolaj_sk_1.jpg

Dzień ten zapadnie w naszej pamięci jako cudownie, radośnie i magicznie spędzony czas. 

Zobacz także

Remont drogi powiatowej w Piasku Wielkim

Dodane: 2019-06-15 10:48 - Komentarze  (0)  czytane (69)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne na dzień 18.01.2019 r.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje opady śniegu z deszczem powodujące gołoledź....