Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Stulatka z Czarków

Dodał: administrator Data: 2022-03-24 12:59:05 (czytane: 340)

Sto lat to piękny wiek. Jednak nie każdemu jest dane dożyć tej chwili. W gronie szczęśliwców mających okazję obchodzić ten wiekowy jubileusz, znalazła się pani Zofia Muter z Czarków.

W dniu 21 marca br. dostojną Jubilatkę odwiedził burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Kazimierą Gołdyn oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzatą Kaszowicz – Gzyl. W domu pani Zofii pojawiła się również delegacja KRUS z oddziału w Busku- Zdroju. W gronie najbliższych członków rodziny przekazane zostały gratulacje, życzenia, kwiaty i... dodatek do emerytury.
Pani Zofia mieszka w Czarkowach wraz z jedynym synem Władysławem i jego rodziną. Jubilatka ma dwie wnuczki i jedną prawnuczkę. Pomimo sędziwego wieku jest jeszcze w dobrej kondycji.
Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, jednocześnie życząc dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości najbliższych osób.


DSC_0002.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0021.JPGZobacz także

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - obowiązkowe składanie deklaracji do 30.06.2022r.

Dodane: 2022-06-27 10:53 - Komentarze  (0)  czytane (615)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przedłużenie stopni alarmowych BRAVO i CHARLIE - CRP

Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2021...