Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

„Czyste powietrze” - nabór wniosków w drugiej części programu

Dodał: marzena Data: 2020-11-20 14:31:32 (czytane: 581)

Informujemy, że od dnia 21.10.2020 r. w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ruszył nabór wniosków w drugiej części programu „Czyste powietrze”, przygotowanej dla osób fizycznych o niższych dochodach (do 1400 zł/os. w gospodarstwach wieloosobowych lub do 1960 zł/os. w gospodarstwach jednoosobowych).

Beneficjenci programu mają szansę na dotację do 60% poniesionych kosztów realizacji eko-inwestycji. Aby dostać wyższą dotację na wymianę starego kotła, termomodernizację budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej itp. potrzebne będzie zaświadczenie o dochodach. W przypadku Gminy Nowy Korczyn zaświadczenia takie wydaje Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Korczynie na ul. Buskiej 7. 

Wzór zaświadczenia określa Rozporządzenie Ministra Klimatu z dnia 2 października 2020 r. w sprawie określenia wzoru żądania wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego osoby fizycznej oraz wzoru tego zaświadczenia (Dz.U. poz 1713). 

>> Rozporządzenie Ministra Klimatu

>> Wzór wniosku o wydanie zaświadczenia o dochodach


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Korczynie w okresie epidemii

Szanowni Państwo. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju w dalszym ciągu podstawową formą kontaktu z pracownikami...