Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

"Nakrętkowe serce" bije coraz mocniej

Dodał: marzena Data: 2020-12-23 12:04:39 (czytane: 206)

Od lat w Szkole Podstawowej w Nowym Korczynie prowadzona jest akcja charytatywna - "Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych, potrzebujących pomocy". To jedna z form niesienia pomocy innym. Nakrętki są surowcem wtórnym, który można ponownie wykorzystać. Kosz w kształcie serca przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor.

W dniu 16 grudnia 2020 r. „pracowite krasnoludki" z naszego przedszkola pomagały z zapałem w noszeniu worków z zakrętkami. Dzięki rodzicom, uczniom i mieszkańcom Nowego Korczyna, zapełnione zostało już drugie "nakrętkowe serce".

Zbierając nakrętki, nie tylko niesiemy pomoc drugiemu człowiekowi i podejmujemy różne działania charytatywne. Promujemy również właściwą postawę ekologiczną i zachęcamy, aby na co dzień dbać o środowisko naturalne. Każdy z nas może włączyć się w działania charytatywne.

Zachęcamy do zbierania nakrętek!Zdjęć w galerii: 9

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów w I półroczu 2021 r.

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych i komunalnych przez firmę P.U.H. ,,ECO TECH’’ KAROL WIŚNIEWSKI z terenu gminy...